Konkurs Bóbr – MAP

Już 16 czerwca między godz.13:00-14:00 trwać będzie konkurs Bóbr – MAP. Uczniowie szkół ponadpodstawowych: Interesujecie się informatyką? Chcecie spróbować swoich sił w ogólnopolskim konkursie? To wydarzenie jest świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności analitycznego myślenia.

Learnetic wspólnie z Fundacją Rozwoju Informatyki przygotował konkurs Bóbr-MAP (Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu). Konkurs trwa tylko godzinę, aby wziąć w nim udział nie potrzebujesz specjalnego wcześniejszego przygotowania. Treść zadań wiąże się z różnymi tematami związanymi z wiedzą ogólną oraz innymi przedmiotami szkolnymi. Najważniejsza umiejętność, której potrzebujesz to szybkie i kreatywne rozwiązywanie problemów. Wszystko zależy od Twojego sposobu myślenia i postrzegania świata! Udział w konkursie jest bezpłatny.

Uzyskanie jednego z najlepszych wyników (nagrodzonych będzie 50-100 najlepszych zawodników) daje możliwość wzięcia udziału w obozie naukowym MAP. To letnie kolonie  programistyczno-algorytmiczne, podczas których będzie można rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie. W szczególności Ci, którzy czują potrzebę ciągłego rozwoju, będą mogli nauczyć się programować od najlepszych. MAP prowadzą ludzie Olimpiady Informatycznej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy poprosić swojego nauczyciela o kod autoryzujący, dzięki któremu można się zgłosić do konkursu Bóbr–MAP.

Informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie: https://www.bobr.edu.pl/o-konkursie-bobr-map