Proponowane terminy sparingów

W dniu 20 czerwca 2020 odbyły się, podsumowujące cały cykl sparingów projektu MAP i zrealizowane w ramach tego Projektu:

 Mistrzostwa Polski Szkół Średnich w Programowaniu Zespołowym.

 A oto podium Mistrzostw

Kategoria Generalna

Michał Staniewski
Tomasz Nowak
Justyna Jaworska
WojowniczeŻółwieNinja
(XIII LO Szczecin)

Jonasz Aleszkiewicz
Jakub Bachurski
Paweł Pilarski
PosseComputrae
(XIV LO Warszawa)

Adam Górkiewicz
Marcel Szelwiga
Tytus Grodzicki
MojePole
(XIV LO Wrocław)

Kategoria Junior

Jonasz Aleszkiewicz
Jakub Bachurski
Paweł Pilarski
PosseComputrae
(XIV LO Warszawa)

Antoni Buraczewski
Michał Januszkiewicz
Hubert Dyczkowski
AnCyMi
(III LO Wrocław)

Jan Strzeszyński
Michał Stawarz
Marek Zbysiński
początku
(XIV LO Warszawa)

Kategoria Beniaminek

Antoni Buraczewski
Michał Januszkiewicz
Hubert Dyczkowski
AnCyMi
(III LO Wrocław)

Jan Strzeszyński
Michał Stawarz
Marek Zbysiński
początku
(XIV LO Warszawa)

Grzegorz Ryn
Antoni Długosz
Wiktor Cupiał
@Satori_Slowposting
(V LO Kraków)

Nagrodzeni za poszczególne zadania
Spośród drużyn, które rozwiązały dane zadanie, nagrody wylosowały

A. Przemysław Bogdański, Mikołaj Hudko, Przemysław Cwalina nwm, III LO Wrocław
B. Maciej Sidor, Maja Tkaczyk, Adrian Okleciński NPetalMetal, I LO Lublin
C. Joanna Piwońska, Jan Kochanowski, Bartosz Maj Soplicowie, VI LO Radom
D. Jan Strzeszyński, Michał Stawarz, Marek Zbysiński początku, XIV LO Warszawa
E. Jan Klimczak, Jan Kwiatkowski, Patrycja Krzyna NużWBżuhu, I LO Lublin
F. 🙁
G. 🙁
H. Tomasz Otręba, Tomasz Janeczko, Piotr Szczepaniak Python 21cm, V LO Kraków
I. Marek Makochon, Piotr Dudziak, Kamil Dalidowicz DrozdyCzesława, XIII LO Szczecin
J. Jonasz Aleszkiewicz, Jakub Bachurski, Paweł Pilarski PosseComputrae, XIV LO Warszawa
K. Adam Górkiewicz, Marcel Szelwiga, Tytus Grodzicki MojePole, XIV LO Wrocław
L. Gabriela Brzezińska, Jacek Garwacki, Wojciech Rzepliński Zwykłyrosomak, XIV LO Warszawa
M. Jakub Dubiel, Mateusz Kitzol, Jadwiga Świerczyńska JaMaJa, III LO Wrocław
N. Andrzej Pijanowski, Dawid Dębkowski, Bartosz Słowik PrzystojniInformatycy, III LO Wrocław
O. Ignacy Gębuś, Miron Hunia, Artur Wojtuszkiewicz Miron i reszta, XIV LO Warszawa

Nagrodzeni za walkę do końca

Spośród tych drużyn, które zaliczyły „accept” w ostatniej godzinie zawodów, nagrody (talony na gry planszowe) wylosowały:
Michał Owad, Michał Smetana, Mateusz Miskiewicz, Maszynoramowcy (I LO Legnica)
Anna Pawłowska, Igor KamińskWsi, Jakub Kołaczyński, CreamyCakes (XIV LO Warszawa)
Aleksander Piluk, Adam Syndoman, Kacper Chodubski, peratorzydzwigu (IV LO Olsztyn)
Kacper Jodłowski, Patryk Ptasznik, Miłosz Witkowski. Toptrzywpl (I LO Legnica)
Aleksandra Kowalczyk, Wiktoria Herczyk, Bartłomiej Rozenberg , Vicbal (IX LO Częstochowa)

Indywidualne – czas trwania 2,5 godz.

12.12.2020 r. – 15:15

9.01.2020 r. – 16:00

29.02.2020 r. – 9:00

14.03.2020 r. – 9:00

18.04.2020 r. – 9:00

6.06.2020 r. – 9:00

Drużynowe – czas trwania ok. 3 godz.

12.12.2020 r. – 15:15

9.01.2020 r. – 16:00

29.02.2020 r. – 9:00

14.03.2020 r. – 9:00

18.04.2020 r. – 9:00

6.06.2020 r. – 9:00

WSPARCIE DLA UCZNIÓW

Bezpłatne koła dla zainteresowanych, pięciodniowy bezpłatny obóz informatyczny, rozgrywki algorytmiczno – programistyczne.

WYKŁADY I WEBINARIA

Organizowane w każdym miesiącu przez przedstawicieli uczelni partnerskich , wykłady poświęcone aktualnym wyzwaniom informatyki. 

WSPARCIE DLA NAUCZYCIELI

Warsztaty rozwojowe dla nauczycieli, przygotowane specjalne materiały, wsparcie mentora, wynagrodzenie za prowadzenie kół projektowych.

Projekt
„Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu” jest finansowany przez: