WEBINARIA

Serdecznie zapraszamy na dwa ciekawe Webinaria.
Webinarium 1: Rozwiązywanie zadań z mistrzem.
Czas i miejsce: 2.XII.2021, 17.00 – 18.30, transmisja na kanale:

https://www.youtube.com/…/MAPMistrzostwawAlgorytmiceiPr…

Link bezpośredni: https://youtu.be/FEi5-0XXHOA

Mistrzowie: Anadi Agrawal, Jarosław Kwiecień.
Podczas Webinarium Panowie będą rozwiązywali „na żywo” wybrane zadania z Finałów w Moskwie.
 
Webinarium 2: Struktura lasów rozłącznych i jej zastosowania
Czas i miejsce: 4.XII.2021, 12.00 – 13.30, transmisja na kanale:
Kilka słów o prowadzących:
Anadi Agrawal jest studentem informatyki na Wydziale Matematyki i Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest zwycięzcą Olimpiady Informatycznej w roku szkolnym 2017/2018, jak również zdobywcą złotych medali na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej w latach 2017 i 2018. W 2017 r. uzyskał tytuł zwycięzcy Środkowoeuropejskiej Olimpiady Informatycznej.
Jarosław Kwiecień jest studentem informatyki i matematyki na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest dwukrotnym zwycięzcą Olimpiady Informatycznej w latach 2014 i 2016. Zdobył 3 złote medale na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej w latach 2014 – 2016.
Anadi Agrawal i Jarosław Kwiecień byli członkami drużyny reprezentującej Uniwersytet Wrocławski, która w 2021 r., w Moskwie zajęła 5-te miejsce (srebrny medal) w Finałach 44. Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zespołowym, zdobywając przy tym tytuł Akademickiego Mistrza Europy w Programowaniu Zespołowym.
Karol Pokorski jest doktorantem w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Jego przedmiotem badań są algorytmy i struktury danych. Trzykrotnie był finalistą Olimpiady Informatycznej, dwukrotnie zdobywając tytuł laureata. Karol Pokorski zaprojektował i stworzył portal Solve System 3 (solve.edu.pl) umożliwiający rozwiązywanie zadań algorytmicznych w czasie rzeczywistym, jak również organizację konkursów programistycznych. Jest autorem wielu zadań konkursowych o różnej skali trudności, poczynając od Olimpiady Informatycznej Juniorów, poprzez Olimpiadę Informatyczną dla szkół średnich, na zadaniach używanych do wyłaniania mistrzów na poziomie studenckim. Karol Pokorski jest sekretarzem naukowym Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej Juniorów. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako programista w Ten Square Games, Google, Codility.